RWZI's Franeker en Oosterwolde

roostergoedinstallatie RWZI FranekerMF Börger voert regelmatig projecten uit voor rioolwaterzuiverings-
installaties (RWZI's). Onlangs leverden we voor de RWZI in Franeker de werktuigbouwkundige werken op, die inmiddels succesvol in bedrijf zijn genomen.
En momenteel voeren we verschillende werkzaamheden uit voor de RWZI te Oosterwolde.

 

RWZI OosterwoldeRWZI's zijn complexe installaties, die alleen tot stand kunnen komen door nauw samen te werken met verschillende partijen. Dat is ook in Oosterwolde het geval. In dit project is MF Börger verantwoordelijk voor onder andere het rvs leidingwerk en onderdelen voor de actief slib-tank en beluchtingsruimte.
De engineeringsfase is nu afgerond en we zitten nu volop in de productie van diverse onderdelen. In augustus 2009 beginnen we met monteren ter plaatse. In 2010 zal deze RWZI in bedrijf worden gesteld.

 

Foto boven: geleverde fijnroosterinstallatie voor de RWZI te Franeker
Foto onder:
entree RWZI te Oosterwolde tijdens bouwperiode

 

 

updated: 18 May 2009

switch to:
back to toptop
Van Neckstraat 1a
9601 GW Hoogezand
Tel   (0598) 392 733
Fax (0598) 397 816
E-mail: info@mf-borger.nl
Machinefabriek Börger home
Logo Machinefabriek Börger